Atgriešanas politika

ATGRIEŠANAS POLITIKA

Mums ir 14 dienu atgriešanas politika, kas nozīmē, ka Jums ir 14 dienas pēc preces saņemšanas, lai atgrieztu/apmainītu preci.

Lai preci būtu iespējams atgriezt, tai jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt - nebojātai, nelietotai, ar birkām, etiķetēm un oriģinālajā iepakojumā. Jums būs nepieciešama arī kvīts vai pirkuma apliecinājums.

Ja vēlaties atgriezt preci, Jums ir jāsazinās ar mums un jāpaziņo, ka vēlaties atgriezt preci, rakstot uz yelloveriga@gmail.com. Ja Jūsu pieprasījums tiks apstiprināts, mēs nosūtīsim norādījumus par to, kā un kur nosūtīt preci. Preces, kas tiks nosūtītas mums atpakaļ, iepriekš neinformējot mūs - netiks pieņemtas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs sedzam visas atgriešanas izmaksas tikai gadījumos, kad ir nepareizi piegādāta prece vai ir bojāta piegādes laikā.Tās preces, kas iegādātas tiešsaistē (internetveikalā) Jūs varat atgriezt/apmainīt mūsu veikalā – veikala darba laikā bez papildu maksājumiem.

Ja Jums ir jautājumi par preču atgriešanu/maiņu, varat sazināties ar mums, rakstot yelloveriga@gmail.com.

!! LŪDZU, ŅEMIET VĒRĀ, ka zeķes un zeķubikses nevar atgriezt.
 
Bojājumi un kļūdas
Lūdzu, pārbaudiet savu pasūtījumu saņemšanas brīdī un nekavējoties sazinieties ar mums, ja prece ir bojāta, ja saņēmāt nepareizu preci, lai mēs varētu risināt/novērst radušos problēmu.
 
Izņēmumi / neatgriežamā prece

Diemžēl mēs nevaram pieņemt preci, kas iegādāta izpārdošanā vai ar dāvanu karti. Netiek pieņemtas zeķes un zeķubikses. Izpārdošanā iegādātās preces var apmainīt pret līdzvērtīgas vērtības precēm vai pret dāvanu kuponu, kas atbilst atgriežamās preces vērtībai.
 
Apmaiņa
Ātrākais veids, lai apmainītu preci - atgriezt preci, pret kuru vēlaties to mainīt. Kad atgrieztā prece būs saņemta un pieņemta, varēsiet veikt jaunu pasūtījumu, iegādājoties Jums vēlamo preci. Apmaiņu varat veikt arī veikalā – veikala darba laikā. Apmaiņu var veikt 14 dienu laikā kopš preces iegādes.
 
Kompensācija/ naudas līdzekļu atgriešana

Mēs Jūs informēsim, tiklīdz būsim saņēmuši un pārbaudījuši atgriezto preci, kā arī informēsim Jūs – vai atgrieztā prece ir pieņemta, vai nē. Ja tiks pieņemta, Jums tiks automātiski veikta atmaksa uz apmaksas kontu. Lūdzu, atcerieties, ka naudas līdzekļu atgriešana var aizņemt no 5 līdz 10 dienām,atkarībā no Jūsu bankas vai kredītkartes uzņēmums apstrādes.